قوانین ثبت نام

قوانین عضویت در سایت هونام

به نام خدا

به وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام خوش آمدید. شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.
پیش از اینکه عضو هونام شوید یا از خدمات و ابزار سایت هونام استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌ها و خدمات هونام، یا از ابزارهایی که در دسترس شما کابران قرار داده شده استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجرا است.

استفاده از وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام

قرارداد و توافق نامه کاربری سایت هونام بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

موارد مهم:

1- اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را با دقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.
2- وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام صرفاً راهنمای دریافت وام های بانکی است وفقط در راستای راهنمایی و چگونگی مراحل دریافت وام به کاربران، خدمات ارایه می نماید.
3- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخشهای مختلف این سایت، می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.
4- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.
5- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.
6- سایت هونام کاملاً مجازی بوده و مستقل اداره میشود و هیچ وابستگی به بانک، موسسه ونهادی ندارد.
7- سایت هونام در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد.
8- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت هونام نمی باشد.
9- حق عضویت ماهانه در وب سایت هونام در حال حاضر مبلغ 50 هزار تومان می باشد که شامل استفاده از کلیه امکانات محتوی تخصصی پولی سایت و امکان دریافت مشاوره تخصصی از طریق تلفن ثابت در ساعات اداری و مشاوره از طریق راههای ارتباطی چت آنلاین در سایت، تلگرام و ایمیل می باشد. لازم به ذکر است تحت هیچ شرایطی مبلغ حق عضویت واریز شده قابل برگشت نمی باشد.
10- دریافت مشاوره تلفنی برای مشترکین سایت از طریق تماس با تلفن های ثابت: 81018 در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.
11- هونام در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است.
12- ممکن است لینک‌هایی از طریق سایت‌های هونام به سایت‌ها و یا مضامین و یا فایل‌هایی که در کنترل هونام نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‌ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی یا صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‌هایی نیست. هونام هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‌ها، فایل‌ها و مضامینی که از طریق لینک‌های قرار داده شده در سایت‌ هونام به آن‌ها دسترسی می‌یابید، ندارد.
13- با ارسال آگهی خرید و فروش وام و ضامن در بخش ویژه سایت هونام، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود.
14- تا زمانی که از سایت‌ هونام، خدمات و ابزارهای هونام استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های هونام باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام و یا جمهوری اسلامی ایران باشد را ثبت نمایید.
15- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت آن كاربر حذف خواهد شد حق اشتراک وی باطل و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد و هیچ گونه وجهی از مبلغ حق اشتراک عودت داده نخواهد شد.
16- در صورت نیاز هرگونه مطلب یا محتوی ارسالی شما را جهت انتشار در سایت هونام ویرایش مینماییم.
17- – مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت هونام هیچ گونه مسئولیتی در قبال این تبلیغات ندارد.
18- عکس کاربران در پروفایل باید مطابق با شئون اسلامی باشد.

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام

بدون ایجاد محدودیت در روش‌های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می‌توانیم خدمات و حساب کاربری وی را محدود یا به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم و مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‌شود. به علاوه، ممکن است در شرایط مناسب و به صلاح دید خودمان اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده تا بنا به تشخیص ما هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

موارد مورد تعهد ثبت نام کننده در سایت هونام

1- هرعملی که کاربر باعث شود فشار زیادی را به زیرساختار وب سایت هونام وارد نماید.
2- کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی، توزیع کردن یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‌ هونام، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب هونام را دریافت کرده باشید، ممنوع است.
3- ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‌ هونام، خدمات یا ابزارها یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‌هونام، خدمات یا ابزارها باشد ممنوع است.
4- شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی سایت هونام استفاده نکنید.

حریم شخصی:

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی هونام توضیح داده شده استفاده می‌کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم. اطلاعات شما در رایانه ‌هایی که توسط سیستم‌های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه‌ها در موقعیت‌های گوناگون جغرافیایی واقع شده‌اند. شما می‌توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید دسترسی داشته و آن‌ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آنها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

عمومی:

هونام و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌های هونام توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده و آگهی می‌شوند ندارد و صرفاً در حدود قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.
اگر هر بندی از این توافق‌نامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود ممکن است تغییر دهیم. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.
به جز بیانیه‌ های صریحی که به گونه‌ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‌های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده نامعتبر است. در این حالت ما توسط نشانی‌ای که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید به شما اخطار قانونی می‌دهیم. در چنین مواردی به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.
ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در هونام اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت هونام به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود.