جدول پیشرفت فیزیکی ساختمان

آخرین بروزرسانی: 1 اسفند , ۱۳۹۷
 

جدول پیشرفت فیزیکی ساختمان

 

فرض كنید یك پروژه اسكلت فلزی یا بتون را بخواهید به اجراء در آورید و نیاز به دریافت وام بانکی داشته باشید، با مراجعه به بانک یا موسسه مورد نظر خود متوجه می شوید که هر یک از آنها اعلام می کنند شما می بایست بخشی از پروژه را ساخته باشید تا بتوانید برای دریافت وام اقدام نمایید که این بخش ساخته شده یعنی حداقل اجباری پیشرفت فیزیکی ساختمان در هر بانک یا موسسه متفاوت می باشد. یک بانک 5 درصد و دیگری 40 درصد را عنوان می کند.
دقت نمایید قبل از شروع به ساخت ساختمان، بانک مورد نظر خود را برای دریافت وام انتخاب نمایید و بهترین بانک برای دریافت وام مشارکت در ساخت،

پیشرفت فیزیکی ساختمان

بانکی است که از شما کمترین پیشرفت فیزیکی را بخواهد. در بسیاری از موارد پیش آمده است که فردی می بایست حداقل 30 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه ساختمانی داشته باشد سپس با مدارک و گواهی عدم خلاف به بانک مراجعه نماید اما به دلیل نا آگاهی از مقدار دقیق پیشرفت فیزیکی ساختمان خود و افزایش این مقدار پیشرفت از حداقل مورد نیاز بانک، بخشی از وام خود را از دست داده است. در نظر داشته باشید تنها فرق کلی درجدول پیشرفت فیزیکی سازه فلزی با سازه بتون این است که در سازه بتون مجوع عملیات سقف و اسکلت با هم محاسبه می شود.

 مشاور هونام

جدول پیشرفت فیزیکی ساخت پروژه ساختمانی

مشاور هونام

دسترسی به اطلاعات این بخش مختص اعضاء سایت هونام می باشد. در صورت تمایل عضو شوید یا اگر عضو هستید شوید. می توانید کل اطلاعات این بخش را از پایین صفحه یکجا دانلود نمایید.

اگر تمایل به عضویت در سایت هونام ندارید و صرفاً به اطلاعات کلیدی و مهم این بخش نیاز دارید. تنها با پرداخت مبلغ 3 هزار تومان تمامی اطلاعات این صفحه را دانلود نمایید.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات سایت هونام را مطالعه نمایید.


نظر شمانظرات شما

۳ دیدگاه برای “جدول پیشرفت فیزیکی ساختمان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =