دانلود قرارداد های مفید

آخرین بروزرسانی: ۹ تیر, ۱۳۹۷

دانلود قرارداد های مفید

 

قرارداد یا عقد به توافق دو اراده ضروری در جهت ایجاد یک اثر حقوقی میگویند. به عبارت ساده ‌تر هرگاه جهت به وجود آمدن یک اثر حقوقی همچون خرید (بیع)، اجاره و نظایر آن، نیاز به تلاقی و تراضی ضروری دو اراده باشد، عقد محقق می‌گردد. با ا ین تعریف ماهیاتی چون وصیت تملیکی، وکالت، هبه و دیگر ماهیاتی که قبول قابل در آن قبول ضروری یا قبول عقدی نیست، از تعریف و شمول عقد خارج می‌شوند.
بسیاری از افراد همواره برای نوشتن قرارداد با مشکل نحوه نگارش آن روبرو هستند و ممکن است قراردادی را به اشتباه تنظیم نمایند. نمونه قرارداد ها در هر زمینه به افراد کمک می کند تا در زمان عقد قرار داد بتوانند از آن به عنوان الگو استفاده نمایند و آن را مطابق با آنچه در نظر دارند تغییر دهند.

دانلود قرارداد های مفید

هم اکنون مجموعه قرارداد های آماده ای در سطح اینترنت وجود دارد که عمدتاً به صورت تجاری و با قیمت های بالایی به فروش می رسد، یا در صورت مشاهده امکان رایگان دانلود قراردادها در هر دو صورت پولی و رایگان متوجه می شوید این قراردادها ناقص یا با در نظر گرفتن قوانین جدید ویرایش نشده اند. از این رو تیم حرفه ای وب سایت تخصصی مشاوره وام هونام در این بخش نمونه قراردادهای مختلفی را برای دانلود شما گردآوری نموده است. که بر اساس درخواست دانلود قرارداد جدید از طرف شما کاربران به مرور بر تعداد این قراردادها افزوده خواهد شد.

 مشاور هونام

دانلود نمونه قراردادها

مشاور هونام

دسترسی به اطلاعات این بخش مختص اعضاء سایت هونام می باشد. در صورت تمایل عضو شوید یا اگر عضو هستید شوید. می توانید کل اطلاعات این بخش را از پایین صفحه یکجا دانلود نمایید.

اگر تمایل به عضویت در سایت هونام ندارید و صرفاً به اطلاعات کلیدی و مهم این بخش نیاز دارید. تنها با پرداخت مبلغ 2 هزار تومان تمامی اطلاعات این صفحه را دانلود نمایید.

قبل از انجام عملیات پرداخت قوانین و مقررات سایت هونام را مطالعه نمایید.


نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =