مشاوره استمهال بدهی

استمهال به معنای مهلت گرفتن است.
استمهال بدهی بانکی: آن بخش از بدهی های ارزی و ریالی طبقه بندی شده در سرفصل سررسید گذشته و معوق بر اساس دستورالعمل طبقه بندی بانک مرکزی با موافقت بانکها و موسسات را می توان حداکثر برای 5 سال آن هم صرفا برای یک دوره استمهال نمود.
سایر انواع خدمات مشاوره استمهال:
1- استمهال بدهی به اشخاص 2- استمهال بدهی مالیاتی 3- استمهال بدهی به دولت و غیره

 مشاور هونام

چگونه از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام استفاده نمایید؟

شما متقاضی عزیز دریافت مشاوره استمهال بدهی از 2 طریق می توانید از خدمات هونام بهره مند شوید.
1- با عضویت درسایت هونام و ارائه درخواست مشاوره از طریق فرم مخصوص که در این صفحه از سایت وجود دارد. با ارسال اطلاعات نوع و مقدار بدهی خود به بانک، اشخاص و یا سایر موارد، مشاوره مناسب به شما ارائه خواهد شد.
2- یا از طریق بخش مشاوره حضوری در صفحه نخست سایت هونام، قرار ملاقات خود را هماهنگ و در ساعت و روز مقرر به آدرس هونام مراجعه و از بهترین خدمات مشاوره تخصصی هونام بهره مند شوید.

 مشاور هونام

سخن پایانی هونام با شما متقاضی دریافت مشاوره استمهال بدهی

شما متقاضی دریافت مشاوره استمهال بدهی قبل از هر گونه اقدام و تصمیم گیری برای استمهال یا پرداخت بدهی خود می توانید با کارشناسان با تجربه این مجموعه تماس بگیرید. اين مرکز داراي سابقه درخشان در خصوص مشاوره استمهال بدهی بانکی و غیر بانکی مي باشد.
حفظ اسرارشما متقاضی محترم اخذ مشاوره استمهال بدهی ازخصوصيات ما مي باشد.
مرکز مشاوره هونام با کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات لازم، شما را در زمینه استمهال بدهی یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید.

برای دریافت مشاوره تخصصی استمهال بدهی لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم دریافت مشاوره صرفاً مختص اعضاء سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←