مشاوره استمهال بدهی

استمهال به معنای مهلت گرفتن است.
استمهال بدهی بانکی: آن بخش از بدهی های ارزی و ریالی طبقه بندی شده در سرفصل سررسید گذشته و معوق بر اساس دستورالعمل طبقه بندی بانک مرکزی با موافقت بانکها و موسسات را می توان حداکثر برای 5 سال آن هم صرفا برای یک دوره استمهال نمود.
سایر انواع خدمات مشاوره استمهال:
1- استمهال بدهی به اشخاص 2- استمهال بدهی مالیاتی 3- استمهال بدهی به دولت و غیره

 مشاور هونام

چگونه از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام استفاده نمایید؟

شما متقاضی عزیز دریافت مشاوره از 2 طریق می توانید از خدمات هونام بهره مند شوید.
1- با عضویت درسایت هونام و ارائه درخواست مشاوره از طریق فرم مخصوص که در این صفحه از سایت وجود دارد. با ارسال اطلاعات نوع و مقدار بدهی خود به بانک، اشخاص و یا سایر موارد، مشاوره مناسب به شما ارائه خواهد شد.
2- یا از طریق بخش مشاوره حضوری در صفحه نخست سایت هونام، قرار ملاقات خود را هماهنگ و در ساعت و روز مقرر به آدرس هونام مراجعه و از بهترین خدمات مشاوره تخصصی هونام بهره مند شوید.

 مشاور هونام

 

سخن پایانی هونام با شما متقاضی دریافت مشاوره

شما متقاضی دریافت مشاوره استمهال بدهی قبل از هر گونه اقدام و تصمیم گیری برای استمهال یا پرداخت بدهی خود می توانید با کارشناسان با تجربه این مجموعه تماس بگیرید. اين مرکز داراي سابقه درخشان در خصوص مشاوره استمهال بدهی بانکی و غیر بانکی مي باشد.
حفظ اسرارشما متقاضی محترم اخذ مشاوره استمهال بدهی ازخصوصيات ما مي باشد.
مرکز مشاوره هونام با کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات لازم، شما را در زمینه استمهال بدهی یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید.

برای دریافت مشاوره تخصصی استمهال بدهی لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم دریافت مشاوره صرفاً مختص اعضاء سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←