مشاوره دریافت وام

انواع وام مشارکت، مضاربه و فروش اقساطی صرفا مختص افرادیست که دارای پروانه کسب، ثبت شرکت، گواهی فعالیت صنعتی یا پروانه بهره برداری در حال فعالیت می باشند و لزومی نخواهد داشت که وثیقه ملک مسکونی، متقاضیان وام به نام خودشان باشد، وثیقه می تواند به نام فرد دیگری باشد که مالک ملک برای ضمانت وام متقاضی، ۶ دانگ سند مربوطه را در رهن بانک قرار می دهد. و سایر افراد مثل کارمندان و…. می توانند، برای دریافت سایر وامها مثل: وام تعمیرات، خرید خودرو، خرید کالا و… از طریق سیستم بانکی اقدام نمایند. مهمترین نکته برای وامهای ضروری و کوچک احراز توانایی متقاضی در پرداخت تسهیلات می باشد (یعنی فرد متقاضی مدارک مکتوب و مستند مبنی بر مبلغ درآمد ماهیانه خود به بانک ارائه نماید). ارسال درخواست از طریق فرم این صفحه صرفا مختص تولید کنندگان، بازرگانان، صاحبین مشاغل حقیقی و حقوقی می باشد.

 مشاور هونام

هونام به چه بخشهایی خدمات مشاوره وام بانکی ارائه می نماید؟

کشاورزی، دام و طیور، آبزیان، صنایع کوچک و بزرگ، پتروشیمی، نفت، واردات و صادرات، بازرگانی داخلی، واحدهای خدماتی، تولیدی، توزیعی، ساخت و ساز، گردشگری و انواع وام خرد که در صفحه اول سایت هونام عنوان شده است.

 مشاور هونام

منابع مالی تامین نقدینگی برای اخذ وام بانکی کدامند؟

1- صندوق توسعه ملی
2- کمکهای فنی اعتباری
3- منابع داخلی بانکها
4- حساب ذخیره ارزی

 مشاور هونام

چگونه از خدمات مشاوره اخذ وام بانکی هونام استفاده نمایید؟

شما متقاضی عزیز دریافت وام بانکی از 2 طریق می توانید از خدمات مشاوره هونام بهره مند شوید.
1- با عضویت درسایت هونام و ارائه درخواست مشاوره از طریق فرم مخصوص که در این صفحه از سایت وجود دارد. که با ارسال اطلاعات وثایق، تضامین، مدارک اعتباری و شغلی خود و درج اینکه وضعیت اعتباری شما از قبیل چک برگشتی، تسهیلات سر رسید، معوق و امهاء شده به چه صورتی است. مشاوره مناسب به شما ارائه خواهد شد.
2- یا از طریق بخش مشاوره حضوری در صفحه نخست سایت هونام، قرار ملاقات خود را هماهنگ و در ساعت و روز مقرر به آدرس هونام مراجعه و از بهترین خدمات مشاوره تخصصی هونام بهره مند شوید.

 مشاور هونام

سخن پایانی هونام با شما متقاضی دریافت وام

شما متقاضی دریافت وام بانکی قبل از هر گونه اقدام و تصمیم گیری برای اخذ یا خرید وام بانکی می توانید با کارشناسان با تجربه این مجموعه تماس بگیرید. این مرکز دارای سابقه درخشان در خصوص مشاوره و دریافت انواع تسهیلات و وام از بانکها و موسسات مالی اعتباری کشور می باشد.
حفظ اسرارشما متقاضی محترم اخذ وام بانکی ازخصوصیات ما می باشد.
مرکز مشاوره هونام با کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات بانکی، شما را در زمینه اخذ وام بانکی یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید.

برای دریافت مشاوره تخصصی اخذ وام بانکی لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم دریافت مشاوره صرفاً مختص اعضاء سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←