مشاوره سرمایه گذاری

ساختار سازمانی این مرکز با مقایسه تطبیقی بانک‌های سرمایه‌گذاری مطرح دنیا و بر اساس خدمات متنوع قابل ارائه تعریف شده است. ساختار سازمانی کنونی شرکت به خدمات‌رسانی به مشتریان با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک می‌کند. مرکز مشاوره هونام با بیش از 15 سال تجربه در بازارهای رسمی و غیر رسمی اقتصادی و پولی داخل و خارج از مرزهای ایران و بررسی و تحلیل رفتارهای حاکم بر بازار داخل ایران در هر روز، آماده ارائه خدمات مشاوره با تعیین وقت قبلی به شما سرمایه گذاران عزیز می باشد.

 مشاور هونام

چگونه از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام استفاده نمایید؟

شما سرمایه گذار عزیز از 2 طریق می توانید از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام بهره مند شوید.
1- با عضویت درسایت هونام و ارائه درخواست مشاوره از طریق فرم مخصوص که در این صفحه از سایت وجود دارد. که با ارسال مبلغ و مدت سرمایه گذاری، سوابق سرمایه گذاری های قبلی و اینکه تمایل دارید خودتان در سرمایه گذاری که می نمایید. حضور مستقیم داشته باشید یا صرفا سرمایه گذاری بدون حضور خود انجام دهید. مشاوره مناسب به شما ارائه خواهد شد.
2- یا از طریق بخش مشاوره حضوری در صفحه نخست سایت هونام، قرار ملاقات خود را هماهنگ و در ساعت و روز مقرر به آدرس هونام مراجعه و از بهترین خدمات مشاوره تخصصی هونام بهره مند شوید.

 مشاور هونام

سخن پایانی هونام با شما سرمایه گذار محترم

شما سرمایه گذار محترم قبل از هر گونه اقدام و تصمیم گیری برای انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری خود می توانید با کارشناسان با تجربه این مجموعه تماس بگیرید. این مرکز دارای سابقه درخشان مشاوره و سرمایه گذاری در بخشهای مختلف بورس، خرید و فروش مسکن، ساخت و ساز، خودرو، تلفن همراه و… می باشد.
حفظ اسرار شما سرمایه گذاران ازخصوصیات بسیار مهم ما می باشد.
مرکز مشاوره هونام با کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات، شما را در زمینه کلیه امور سرمایه گذاری یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید.

برای دریافت مشاوره تخصصی سرمایه گذاری سودآور لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم دریافت مشاوره صرفاً مختص اعضاء سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←