مشاوره واردات و صادرات

مشاوره بازرگانی در دنیای امروز اهمیت (خرید خارجی) بر هیچکس پوشیده نیست. اغلب کشورهای جهان به دلیل توزیع متنوع عوامل تولید در مناطق مختلف با یکدیگر روابط تجاری دارند.
برقراری این روابط نیاز به آشنایی با منابع تهیه کالا، خرید، ورود کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا دارد.
همچنین تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مرتبط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا، هزینه های حمل، هزینه های گمرکی و … دارد .

 مشاور هونام

خدمات مشاوره واردات/صادرات، هونام شامل چه مواردی می شود؟

1- ارائه اطلاعات عمومی بازار (قوانین واردات، صادرات و تجارت)
2- مشاوره جهت خریدهای داخلی و خارجی
3- طراحی استراتژی بازاریابی درازمدت و ارائه توصیه های لازم در ارتباط با کانالهای مناسب داخلی و خارجی
4- ارائه پیشنهاد در رابطه با شرکاء داخلی و خارجی و انجام مذاکرات قرارداد های مربوطه
5- ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه (درموارد خاص)
6- مشاوره بازرگانی جهت خرید کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا
7- تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با تولیدکنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ امور گمرکی و استاندارد و ارایه‌ راه حل برای رفع مشکلات
8- ارایه نظرات تخصصی و کمک های فنی لازم در زمینه‌ استاندارد کالاهای صادراتی
9- کمک در جهت ایجاد فضای سالم رقابتی در کسب و کار منصفانه و اعمال محدود کننده‌ فعالیت‌های رقابتی طبق مقررات مربوط

 مشاور هونام

به صورت کلی مرکز مشاوره هونام چگونه با مشتریان خود همراه می شود؟

انجام کلیه تشریفات گمرکی مربوط به واردات کالا از مرحله ثبت سفارش تا ترخیص در کلیه گمرکات کشور، ثبت سفارش بازرگانی، مشاوره درخصوص امور گمرکی، اخذ مجوزها و تاییدیه های لازم جهت گشایش و ترخیص کالا از وزارتخانه ها و سازمانهای مربوطه، ترانزیت و حمل و نقل کالا، بازاریابی جهت صادرات کالا و نیز انجام صادرات به نام مشتری، بازرسی کالای خریداری شده در مبدا و…

 مشاور هونام

چگونه از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام استفاده نمایید؟

شما سرمایه گذار عزیز از 2 طریق می توانید از خدمات مشاوره سرمایه گذاری هونام بهره مند شوید.
1- با عضویت درسایت هونام و ارائه درخواست مشاوره از طریق فرم مخصوص که در این صفحه از سایت وجود دارد. که با ارسال مبلغ و مدت سرمایه گذاری، سوابق سرمایه گذاری های قبلی و اینکه تمایل دارید خودتان در سرمایه گذاری که می نمایید. حضور مستقیم داشته باشید یا صرفا سرمایه گذاری بدون حضور خود انجام دهید. مشاوره مناسب به شما ارائه خواهد شد.

۲- یا از طریق بخش مشاوره حضوری در صفحه نخست سایت هونام، قرار ملاقات خود را هماهنگ و در ساعت و روز مقرر به آدرس هونام مراجعه و از بهترین خدمات مشاوره تخصصی هونام بهره مند شوید.

 مشاور هونام

سخن پایانی هونام با شما تجار محترم

شما تجار محترم قبل از هر گونه اقدام و تصمیم گیری برای واردات و صادرات کالاهای خود می توانید با کارشناسان با تجربه این مجموعه تماس بگیرید. اين مرکز داراي سابقه ترخيص انواع ماشين آلات صنعتي، انواع موادشيميائي، تجهيزات پزشكي، انواع قطعات الكترونيكي، ماشين آلات كشاورزي، مواد اوليه كارخانجات توليدي ولوازم يدكي، منسوجات وسايركالاهاي بازگاني مي باشد.
حفظ اسرارتجاري شما بازرگانان، استفاده ازبخشنامه هاي به روزجهت استفاده ازمعافيت هاي تعيين شده وپي گيري هاي مستمر پرونده ترخيص ازابتدا تا تحويل آن به انبارصاحب كالا، مشاوره تلفني وارتباط مستقيم وارائه گزارش روزانه ازروند ترخيص به صاحب كالاازخصوصيات ما مي باشد.
مرکز مشاوره هونام با کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، شما را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی (تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه ها و …) یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید. ضمناً این پیگیریها را در ادارات گمرکات کشور و همچنین گمرک جمهوری اسلامی ایران و کمیسیونهای رسیدگی به اختلافات تا پایان مراحل رسیدگی عهده دار می باشد.

برای دریافت مشاوره تخصصی واردات و صادرات کالا لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم دریافت مشاوره صرفاً مختص اعضاء سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←