موسسه اعتباری ملل

موسسه اعتباری ملل

دقت و کاهش زمان در انتخاب مناسب ترین وام بانکی و به طبع آن کاهش هزینه های دریافت خدمات بانکی برای مشتریان، یکی از اهداف اساسی ما برای راه اندازی سایت مشاوره وام هونام و از اصلی ترین بخشهای سایت، صفحه اختصاصی بانک و موسسات بوده است و تمام آن چیزی که برای گرفتن وام یا تسهیلات مورد نظر از موسسه مالی و اعتباری ملل باید بدانید در این بخش آمده است. گزینه هایی که دارای ضربدر است طبق اعلام بانک یا موسسات موقتا پرداخت آن متوقف شده است. کافیست گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.


ستاره خاموش
star_off
star_on
star_on
star_on
021-88210007تلفن
اطلاعات این بخش به زودی تکمیل می گردد

نظر شمانظرات شما

۷ دیدگاه برای “موسسه اعتباری ملل”

 1. باسلام واحترام
  ایا فردی امتیازوام خودراانتقال دهدوان شخص بدهی تعویقی داشته باشدموسسه ملل می تواندحساب فردانتقال دهنده رامسدودنماید
  باتشکر

  1. با سلام
   اگر منظور شما از انتقال،این است که وام را از بانک شما دریافت کرده اید و پیرو قرارداد یا وکالت یا مبایعه نامه و… شما حق استفاده و پرداخت اقساط وام را به شخص دیگری واگذار نموده اید و فرد مذبور اقساط یا بدهی مربوطه را در سر رسید به بانک پرداخت نکرده است .بله هرگونه اقدام کیفری و قضائی که بانک مجاز به انجام آن باشد را بر علیه شما(یعنی وام گیرنده)انجام خواهد داد. ولی اگر شما حق امتیاز وام خود را به دیگری واگذار نموده اید و نزد بانک یا موسسه مورد نظر شخص وام گیرنده (فرد جدید)باشد،هیچ مسئولیتی متوجه شما نخواهد بود.
   موفق باشید

   1. بسیارممنونم ازتوضیح واضح شماکارشناس محترم,حرف بنده هم دربانک همین بوده که قبول دارنبودند,
    باتوجه به اینکه اینجانب ازمشتریان دائمی این موسسه می باشم ومرتباًنیزبه دستگاه کارت خوان نیازمندمی باشم,حساب اینجانب مسدودگردیده است زیراحساب راباتوجه به مشغله کاری دارای دوامضاکرده بودم(امضادوم شخص وام گیرنده)امازمانی امتیازوام رابه این فردواگذارنمودم تقاضای تک امضاءنمودن راطبق همون چیزی رییس محترم شعبه فرمودندارائه نمودم وایشان ذکرکردندبه شعبه سرپرستی تقاضای شماارجاع وازاین پس فقط امضاخودتان(که صاحب اصلی حساب هستم)ملاک خواهدبود(حتی چندین مرتبه درخصوص پیگیری مجددخودم سوال کردم که گفتندخیالتون راحت)ازاین موضوع قریب شش ماه می گذرد,امابه نظرمی رسدبه تقاضای اینجانب ترتیب اثری توسط شعبه داده نشده وهم اکنون حساب جاری وکارت خوان اینجانب که مرتباًنیازمندمی باشم مسدودگردیده است ومبلغی پول بلوکه گردیده,خواهشاًراهنمایی وارائه طریق بفرماییدکه چون کارمندمحترم بانک تقاضای بنده راپیگیری ننموده بنده بایدبه مشکل بخورم.درصورت نیازنام موسسه وشهرستان رااعلام می دارم.باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =