وام خرید تجهیزات قفس (مکانیزاسیون) مرغداری گوشتی و تخم گذار

پرورش طیور یکی از سریع ترین و اقتصادی ترین منابع تامین پروتئین انسانی به حساب می آید. طی چند دهه گذشته پیشرفت های وسیعی در بهبود ظرفیت تولیدی جوجه های گوشتی از طریق بهبود ژنتیکی، تغذیه، جایگاه پرورش، مدیریت و کنترل بیماری ها انجام شده است. این پیشرفت ها و پیشرفت هایی نظیر آن، به کاهش هزینه های پرورش جوجه گوشتی کمک می کنند. در گذشته مطالعات مختلفی برای پرورش متمرکز جوجه های گوشتی بر روی بستر و در قفس به انجام رسیده است.
ارسال درخواست از طریق فرم این صفحه برای واحدهای مرغداری تخم گذار، پولت و گوشتی که داری جواز تاسیس یا پروانه بهره برداری معتبر از جهاد کشاورزی یا سازمان نظام مهندسی بوده و بتوانند از طریق سازمان جهاد کشاورزی معرفی نامه به بانک برای استفاده تسهیلات وام از محل صندوق توسعه ملی، کمک های فنی اعتباری، بهین یاب یا منابع داخلی ارائه و وثایق ملکی مورد نیاز برای ترهین در رهن بانک را داشته باشند، امکان پذیر می باشد.
اگر شما شرایط مورد نیاز و وثایق لازم برای دریافت این وام را دارید و در مراحل مختلف مراجعات خود برای درخواست این وام به بانک با موانع و مشکلات زیادی روبرو شده اید و تا کنون نتوانسته اید با مراجعه به بانک ها از این وام استفاده نمایید کافیست از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان هونام بعد از بررسی اطلاعات شما در صورتی که شما حائز شرایط دریافت وام مورد نظر باشید، در کوتاهترین زمان برای ارائه خدمات مشاوره اخذ وام با شما تماس بگیرند.
تذکر: در نظر داشته باشید متقاضی یا متقاضیان دریافت وام نباید در سیستم بانکی کشور دارای چک برگشتی، تسهیلات (وام) سر رسید شده، معوق، مشکوک الوصول و یا امحاء شده و بدهی مالیاتی داشته باشند.

اگر تمایل دارید این وام را در کوتاه ترین زمان اخذ نمایید لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم درخواست اخذ وام خرید تجهیزات قفس مرغداری گوشتی و تخم گذار صرفاً مختص اعضا سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←