وام مشارکت درساخت برای هر متر مربع از 500هزار تومان تا 2میلیون تومان

برای کمک به سازندگان پروژه های ساختمانی (با کاربری مسکونی، اداری، تجاری و یا ترکیبی از آنها) تسهیلات مشارکت مدنی احداث ساختمان، پرداخت می گردد. پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی احداث ساختمان، حداقل طی ۳ مرحله امکان پذیر می‌باشد و بازپرداخت این تسهیلات به‌ صورت یکجا در موعد اتمام کار می باشد. وثیقه تسهیلات احداث ساختمان، ملک موضوع مشارکت و در برخی موارد ملکی خارج از محل طرح می باشد. مدت عقد قرارداد بر اساس سیاست هر بانک یا موسسه مالی متفاوت می باشد. و در صورت عدم اتمام پروژه ساخت و ساز متقاضی می تواند در اولین درخواست تمدید وام خود را ۶ ماه تمدید و در دومین مرحله درخواست تمدید با پرداخت سود کل مبلغ وام برای 6 ماه دیگر اقدام به تمدید تسهیلات دریافتی نماید.
ارسال درخواست وام از طریق فرم این صفحه برای مالکین پروژه های ساختمانی انبوه سازی یا خصوصی سازی که مراحل ساخت پروژه ساختمانی آنها بیش از 10 درصد پیشترفت فیزیکی داشته و بتوانند گواهی عدم خلاف از شهرداری به بانک ارائه و وثیقه شش دانگ محل طرح را در رهن بانک قرار دهند، امکان پذیر و به سایر درخواستها پاسخ داده نمی شود.اگر شما شرایط دریافت این وام را دارید و در مراحل مختلف مراجعات خود برای درخواست این وام به بانک با موانع و مشکلات زیادی روبرو شده اید و تا کنون نتوانسته اید با مراجعه به بانک ها و موسسات از این وام استفاده نمایید کافیست از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان هونام بعد از بررسی اطلاعات شما در صورتی که شما حائز شرایط دریافت وام مورد نظر باشید، در کوتاهترین زمان برای ارائه خدمات مشاوره اخذ وام با شما تماس بگیرند.
تذکر: در نظر داشته باشید متقاضی یا متقاضیان دریافت وام نباید در سیستم بانکی کشور دارای چک برگشتی، تسهیلات (وام) سر رسید شده، معوق، مشکوک الوصول و یا امحاء شده و بدهی مالیاتی داشته باشند.

اگر تمایل دارید این وام را در کوتاه ترین زمان اخذ نمایید لطفاً فرم زیر را با دقت و حوصله تکمیل نمایید

مشاهده فرم درخواست اخذ وام مشارکت درساخت انبوه سازی و انفرادی صرفاً مختص اعضا سایت هونام می باشد

همین حالا عضو شوید←