زلزله‌زدگان نگران استمهال وام‌های بانکی نباشند

زلزله‌زدگان نگران استمهال وام‌های بانکی نباشند

کد خبر: 19129

نشست مشترک ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی، بازوند استاندار کرمانشاه و معاون شرکت آبفای کشور تشکیل شد.
استاندار کرمانشاه در این نشست گفت: تمام وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از زلزله به مدت دوسال استمهال می‌شود و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.
وی افزود: موضوع دریافت تسهیلات ارزی از بانک توسعه سرمایه گذاری آسیا ( مستقر در چین ) برای اجرای طرح بزرگ تصفیه فاضلاب کرمانشاه مطرح شد.
استاندار گرمانشاه گفت: استمهال وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از دیگر مباحث بود که بر این اساس تمام وام‌ها در این مناطق استمهال می‌شوند.
بازوند ادامه داد: برای اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده در حوزه عمران و گردشگری شهری در مرکز استان کرمانشاه ابتدا باید بحث فاضلاب شهر کرمانشاه را تعیین تکلیف و اجرا کنیم که در همین مسیر امروز به نتایج خوبی در نشست با دکتر سیف رسیدیم که مقرر شد مبلغ ۲۰۰ میلیون یورو تسهیلات از بانک آسیایی توسعه سرمایه گذاری ویژه این طرح بزرگ دریافت کنیم؛ که این تصمیم گام بزرگی در تحقق افق پیش روی ما در توسعه‌ی عمران شهری کرمانشاه است.
وی این نشست را فرصتی مغتنم برای پی‌گیری موضوع مهم استمهال وام‍‌های مردم و تولیدکنندگان مناطق زلزله زده توصیف کرد و افزود: تمام وام‌های مردم مناطق خسارت دیده از زلزله به مدت دوسال استمهال می‌شود و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *