منشا تعلیق عضویت بورس در WFE چه بود؟

منشا تعلیق عضویت بورس در WFE چه بود؟

کد خبر: 20044

پرسش امروز (دوشنبه ۲۷ فروردین): «بورس تهران که از بنیان‌گذاران فدراسیون بورس‌های جهانی (WFE) محسوب می‌شود اوایل دهه ۲۰۱۰ به طور موقت از این فدراسیون اخراج شد. ریشه اصلی این اتفاق را توضیح دهید؟» سوالات در صفحه بورس روزنامه «دنیای اقتصاد» و سایت «دنیای‌بورس» قرار می‌گیرند. مخاطبان پاسخ‌های خود را حداکثر تا پایان همان روز می‌توانند به آدرس den.contest۲۰۱۸@gmail.com ارسال کنند. اشتراک دوماهه سایت «دنیای بورس» جایزه پاسخ به تک‌پرسش‌ها است و اگر فردی به هر چهار سوال پاسخ صحیح بدهد اشتراک یکساله دریافت می‌کند. همچنین «دنیای اقتصاد» در ایام نمایشگاه دو برنامه دیگر برای مخاطبان مد نظر قرار داده است.
۱) با توجه به استقبال از همایش «اقتصاد ایران در سال ۹۷» که اسفند سال گذشته توسط مجموعه «دنیای اقتصاد» برگزار شد، بخش «چشم‌انداز بورس در سال ۹۷» از سوی تیم تحلیلی «دنیای‌بورس» روز پنج‌شنبه ساعت ۱۰ در سالن خلیج فارس، طبقه دوم، تالار گفت‌وگو در محل نمایشگاه بین‌المللی ارائه می‌شود. تحولات اخیر در بازار ارز، وضعیت بازار جهانی پس از جنگ تجاری آمریکا و چین و نقش عوامل غیراقتصادی (برجام و ترامپ و …) بر بازار سهام و همچنین فرصت‌های بدون ریسک سرمایه‌گذاری در اقتصاد ایران مهم‌ترین محورهای این کارگاه خواهند بود.
۲) در این ایام همچنین تخفیف ویژه‌ای برای خرید اشتراک سایت «دنیای بورس» در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به غرفه «دنیای اقتصاد» کد ویژه تخفیف را دریافت کرده یا با مراجعه به سایت www.donyayebourse.com از تخفیفات نمایشگاهی استفاده کنند. در این مدت اشتراک‌های دوماهه ۲۰ درصد، ۶‌ماهه ۳۰ درصد و یکساله ۴۰ درصد از تخفیف برخوردار خواهند بود. مخاطبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه بین ساعات ۱۰ تا ۱۷ به غرفه «دنیای اقتصاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی، سالن ۳۵، غرفه شماره ۲ مراجعه کنند یا با شماره ۴۲۷۱۰۲۶۰ تماس حاصل فرمایند. اطلاعات تکمیلی مربوط به ایام نمایشگاه را در صفحات بورس روزنامه «دنیای اقتصاد» یا سایت تحلیلی «دنیای بورس» دنبال کنید.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

نظر شمانظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *