قوانین دانلود

قوانین دانلود محتوا از سایت هونام

به نام خدا

به وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام خوش آمدید. شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده ‌اید.
پیش از اینکه اقدام به پرداخت هر گونه وجه و دانلود محتوی مورد نظر خود نمایید. لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید.

استفاده از وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام

قرارداد و توافق نامه کاربری سایت هونام بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

موارد مهم:

1- هونام از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت محتواهای ما برخورد کردید به ما اطلاع دهید.
2- استفاده از محتوای سایت هونام به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه، چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است.
3- استفاده ازاطلاعات قابل دانلود سایت هونام هیچگونه حقی را برای شما در ارتباط با محتوا و انتشار و یا پخش عمومی آن‌ها را ایجاد نمی کند. اگر شما با پرداخت مبلغی فایلی را خریداری کردید فقط می‌توانید برای خودتان از این فایل و محتوی آن استفاده نمایید واجازه بازنشر آنرا ندارید.
4- اطلاعات خواسته شده در فرم قبل از دانلود را با دقت و کامل وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات (به ویژه در خصوص آدرس ایمیل) متوجه کاربر خواهد بود و هیچ گونه مبلغی عودت داده نخواهد شد.
5- وب سایت تخصصی مشاوره وام بانکی هونام صرفاً، راهنمای دریافت وام های بانکی است و فقط در راستای راهنمایی و چگونگی مراحل دریافت وام به کاربران، خدمات ارایه می نماید.
6- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخش های مختلف این سایت می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.
7- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و در طول مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.
8- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.
9- سایت هونام کاملاً مجازی بوده و مستقل اداره میشود و هیچ وابستگی به بانک، موسسه ونهادی ندارد.
10- سایت هونام در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد.
11- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت هونام نمی باشد.
12- علاوه بر امکان دانلود از طریق سایت بعد از پرداخت مبلغ از طریق درگاه اینترنتی یک نسخه از فایل مربوطه به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.